A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДРАБІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
КНП "Драбівська багатопрофільна лікарня" Драбівської селищної ради

Новини та події

Звіт про фінансово - господарську діяльність КНП " Драбівська багатопрофільна лікарня" ДСР за 2021 рік

13 січня поточного року в ході проведення засідання виконавчого комітету Драбівської селищної ради, директор   КНП " Драбівська багатопрофільна лікарня" ДСР, Світлана БОЙКО, прозвітувала про фінансово - господарську діяльність закладу  за 2021 рік.

08:15 14.01.2022

Протипожежна безпека в закладах охорони здоров’я

    З метою підвищення рівня обізнаності з питаннях протипожежної безпеки та охорони праці при роботі з киснем, відповідно до наказу директора, Світлани БОЙКО, № 6 від 4 січня 2022 року Про внесення змін до наказу     № 10 від 01.02.2021 року «Про посилення протипожежної безпеки в КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня» Драбівської селищної ради, серед працівників, було проведено планове навчання на тему: «Протипожежна безпека в закладах охорони здоров’я».

15:42 11.01.2022

Привітання з Новим роком працівників КНП " Драбівська багатопрофільна лікарня" ДСР

Напередодні новорічних свят, 28 грудня , в КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня» ДСР, завітала новорічна вітальна група, з святковою програмою. Для учасників святкового зібрання пролунали привітання у віршах, піснях та різдвяних колядках. Дід Мороз в свою чергу щедро засіяв присутніх пшеницею на щастя та добро.

12:26 28.12.2021

Придбано нові бінокулярні мікроскопи, термостати, центрифуги для клініко – діагностичної лабораторії.

     Цінним обладнанням поповнився арсенал матеріально – технічної бази клініко – діагностичної лабораторії в КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня» ДСР.

10:20 18.12.2021

СИПАП - терапія

      В межах реалізації  програми медичних гарантій та згідно з програмою закупівлі лікарських засобів, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» ,  в КНП « Драбівська багатопрофільна лікарня» ДСР власним коштом було придбано два апарати неінвазивної терапії  СИПАП.

12:27 22.11.2021

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень