Драбівська центральна районна лікарня
19800 Україна Черкаська обл. смт Драбів вул. Садова, 1

Новини та події

Спартакіада працівників охорони здоров`я

Дата створення: 10:42 22.09.2017

     15 вересня 2017 року на центральному стадіоні м. Черкаси відбулася обласна Спартакіада працівників охорони здоров`я.      Збірна команда медиків Драбівщини приймала участь в усіх видах спорту: армспорт, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи, шашки, дартс, легка атлетика, бомбаскет і звичайно перетягування канату.      За результатами змагань збірна Драбівського району посіла почесне ІІІ місце в IV підгрупі (збірні команди районів та міст).      Найкращі показники наші медичні працівники показали по армспорту (І місце), шахам (І місце), шашкам (ІІ місце), з легкої атлетики (І місце) і з перетягування канату (ІІ місце).

"Твоя крапля крові - початок моря життя" - українців закликають стати донорами

Дата створення: 08:17 14.06.2017

          11 червня 2013 року з нагоди Всесвітнього дня донора за підтримки Міністерства охорони здоров'я стартував Всеукраїнський проект "Твоя крапля крові - початок моря життя". ВООЗ обрала 14 червня для відзначення Всесвітнього дня донора. Це день вияву вдячності мільйонам людей, які рятують життя і зберігають здоров'я інших людей, здаючи свою кров.  Цього року відзначається 10-та річниця Всесвітнього дня донора крові під гаслом "Подаруйте життя-станьте донором крові", адже донація крові - це дар, який рятує життя і він повинен бути безоплатним. У цей День звертається увага на необхідність регулярної здачі крові для запобігання її нестачі в лікарнях та клініках, особливо в країнах, де кількість донорської крові вкрай обмежена.  Щомиті в усьому світі у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові за життєвими показаннями. Хоча потреба в крові є загальною, доступ до неї тих, хто її потребує, на жаль, загальним не є. Тому кожен донор, який здає кров безоплатно, робить свій безцінний внесок у добру справу — порятунок людських життів.     Сьогодні 75 764 особи мають статус почесного донора України — це люди, які більше 40 разів безоплатно здали кров або 60 разів — плазму. Сьогодні в Україні 83 особи мають звання заслуженого донора України, 13 донорів нагороджені урядовими нагородами. Є з-поміж них і Герой України — Володимир Ніколаєв з Дніпропетровщини, його внесок - 663 донації крові (з них 203 літри плазми), він досі є активним донором.

Всесвітній день без тютюну

Дата створення: 10:00 31.05.2017

        31-го травня відзначається Всесвітній день без тютюну. Всесвітня організація охорони здоров'я спільно з Міністерством охорони здоров'я України, громадськими організаціями та зірками естради провели спільну прес-конференцію з нагоди цього дня.

Лікарні стануть некомерційними підприємствами, матимуть свій рахунок та встановлюватимуть зарплату без прив’язки до тарифної сітки

Дата створення: 12:05 30.05.2017

Мозом розроблено Методичні рекомендації які допоможуть змінити господарсько-правовий статус комунальних закладів охорони здоров’я шляхом їх реорганізації з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства

День вишиванки

Дата створення: 09:24 29.05.2017

     Керівництвом райдержадміністрації ініційовано та взято участь проведенні акції «Народжені у вишиванках» (до Дня вишиванки).      В рамках акції привітати батьків новонародженого малюка та особисто вручити перший в житті документ завітали голова райдержадміністрації Іван Гайдай, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Поляниця та директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Притула.      Подружжю Рогових із селища Драбів гості подарували вишиванку, а також Іван Володимирович вручив батькам свідоцтво про народження донечки Вікторії, яка з'явилася на світ 16 травня 2017 року напередодні Дня вишиванки.

Інформація від головного лікаря Бойко С.А. про діяльність медичних закладів в країнах Балтії

Дата створення: 11:41 26.05.2017

     В Драбівській центральній районній лікарні 24 травня 2017 року відбулась презентація головного лікаря Бойко С.А. по медичним закладам країн Балтії і Фінляндії.      Головний лікар детально розповіла і наглядно на слайдах показала про переваги роботи медичних закладів цих країн, які вже працюють як комунальні некомерційні підприємства. Медична допомога надається по міжнародним клінічним протоколам.