A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Драбівська багатопрофільна лікарня" Драбівської селищної ради
Єдиний номер контакт-центру +380979709977

Заняття медичних сестер:"Накази, які вступають в дію, та накази, що втратили чинність"

Головна медична сестра Пестрина Н.М. 23 грудня поточного року, провела заннятя серед середніх медичних працівників закладу. На початку заняття, Наталія Миколаївна, нагадала присутнім, що створена Viber - група, "Середній медичний персонал", в яку надходять та будуть надходитит повідомлення, про самонавчання, так як це вимагає НСЗУ, та теперішній час. Тому всім рекомендовано самонавчатись, заробляти бали, так як з 2023 року, середньому медичному персоналу, буде необхідно набарити відповідну кількість балів, та формувати власне портфоліо.

З почаку року в закладі водитимусь сервісні послуги, для цього буде розроблена відповідна програма цих послуг. Тому ми повинні починати з себе: першими привітатись, запропонувати допомогу, спрямувати пацієнта в правильному напрямку.

В ході заняття, доведено до відома наказ № 1614 "Про організацію профілактики інфекцій та інфекційного контролю в закладах охорони здоров'я та установах / закладах надання соціальних послуг / соціального захисту населення". Доповідач нагадала присутнім перелік засобів індивідульного захисту, та необхідність їх використання в щоденній роботі.

Другим наказом, якиий  було розгляну наказ МОЗ України від 30.11.2021 № 2664 "Про затвердження Змін до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням", та дала доручення  всім працівникам  здати паперові копії ковід - сертифікату, так як можливі перевірки з Фонду держпраці, що при виявленні не вакцинованого працівника, будуть накладатись штрафи.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора