A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Драбівська багатопрофільна лікарня" Драбівської селищної ради
Єдиний номер контакт-центру +380979709977

Рада медичних сестер

  Вимоги сучасної охорони здоров’я обумовлюють необхідність підвищення професійного рівня і саморозвитку молодих спеціалістів з медичною освітою.

  Демократичним і добровільним формуванням на основі партнерства і рівноправства є – Рада медичних сестер.

     З метою зростання ролі і ефективності діяльності Ради медичних сестер  та розвитку самосвідомості, з метою підвищення рівня професійної компетенції, для вдосконалення організаційних форм роботи молодих спеціалістів з медичною освітою та підготовки молодшого медичного персоналу, для поліпшення якості надання медичної допомоги населенню а також з метою підвищення рівня етико-дентологічних аспектів взаємовідносин в колективі закладу.

       Головою Ради медичних сестер в КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня» ДСР, згідно положення про Раду медичних сестер є головна медична сестра Пестрина Н.М.

        Сформовані робочі групи-сектори Ради медичних сестер та склад членів секторів:

  • Сектор організації праці та колективної роботи з персоналом – Зьомша Л.М.;
  • Сектор навчально-виховної роботи та безперервного підвищення кваліфікації – Кир’ян С.В.;
  • Сектор інфекційного контролю та санітарної гігієни – Купленик С.М.;
  • Сектор дієтичного харчування – Ткаченко А.С.

   Голови секторів Ради медичних сестер виконують затверджений річний план роботи сектору, дотримуючись положення, програми про діяльність сектору, щомісячно проводять перевірки відділень, результати перевірок засвідчують актами та висновками, з визначенням корегувальних дій та заходів впливу щодо недопущення повторних порушень. Акти надаються голові Ради медичних сестер.

     Для підвищення професійного рівня молодших спеціалістів з медичною освітою та підготовки молодших медичних сестер сформовані навчальні секції:

  • Секція сестер медичних постових – Кир’ян С.В.;
  • Секція операційних медичних сестер, анастезиста – Зьомша Л.М.;
  • Секція старших медичних сестер – Яременко С.В.;
  • Секція молодших медичних сестер-санітарок, сестер-господинь, санітарок-буфетниць та молодших медичних сестер з догляду за пацієнтами – Мороз Р.М.

   Відповідальні особи щомісячно проводять заняття в навчальних секціях, згідно затвердженого річного плану роботи секцій, веде облік щодо участі персоналу в заняттях, факт проведення занять засвідчують протоколами з додаванням відповідей, відповідно тематики.

    Відповідальні особи, по закінченню року в секціях проводять заліки для молодших спеціалістів з медичною освітою, згідно затверджених тестів, білетів, для визначення рівня теоретичної підготовки та освоєння практичних навичок та опитування молодших медичних сестер. Проведені заліки із аналізом рівня знань оформляються протоколами затвердженої форми.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора