A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Драбівська багатопрофільна лікарня" Драбівської селищної ради
Єдиний номер контакт-центру +380979709977

Відділ інформації аналітики та комунікацій

Яна БЕЗПАЛЬКО 

Завідувач відділом інформації, аналітики та комунікацій 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Менеджер з адміністративної діяльності - Омельченко В.С.

Статистик медичний - Кучер К.В., Белих С.В., Магдич Н.В.

Сестра медична по роботі з комунікаціями -

Секретар - Цибуля В.П.

Реєстратор медичний АРХІВ - Магдич Н.В.

Оператор контакт центру - Зубань Т.Г., Зайченко В.М., Ткаченко О.І.

    Адреса: Черкаська область, Золотоніський район, смт Драбів, вул. Садова, 1Б.
Відділ інформації аналітики та комунікацій КНП "Драбівська багатопрофільна лікарня" ДСР є головним організіційно - методичним відділом, що здійснює організацію роботи та інформатизацію структурних підрозділів.  Також здійснює координацію роботи контакт-центру, який забезпечує як внутрішню комунікацію в закладі, так і  зовнішню - з пацієнтами, клієнтами та партнерами закладу.
     Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, указами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, наказами МОЗ України,  наказами директора та іншими нормативно-правовими актами з питань охорони здоров’я, а також положенням   про відділ інформації аналітики та комунікацій.
     Відділ підпорядкований директору, медичному директору,  інформаційно-аналітичному центру медичної статистики Міністерства охорони здоров'я України, НСЗУ,  Управлінню охорони здоров'я обласної держадміністрації. 

  Створена база даних медичної інформації з пріоритетних питань та питань, які розглядаються на медичних та оперативних нарадах. Відділ в своїй роботі використовує електронні версії державних програм "Медстат-Київ", "Медстат-Черкаси",  "Медінфосервіс",  "Поліклініка", "Стаціонар".

Мета діяльності відділу

1. Реалізація державної політики з питань медичної статистики.
2. Інформаційно-аналітичне забезпечення управління охороною здоров'я.
3. Впровадження інноваційних технологій в систему охорони здоров'я.

Завдання відділу

1. Дотримання єдиної системи ведення, збору, обробки, зберігання та передачі медико-статистичної інформації в закладах охорони здоров'я району та відділах  лікарні. 
2. Централізований збір медико-статистичної та адміністративної інформації від підрозділів лікарні, обробка та аналіз інформації, щодо стану здоров'я населення, обсягів та якості надання медичної допомоги, ресурсів охорони здоров'я та їх використання. 
3. Підтримка інформаційного банку даних щодо стану здоров'я населення, ресурсного забезпечення та діяльності закладів охорони здоров'я. 
4. Надання консультативної та організаційно-методичної допомоги підрозділам лікарні щодо використання статистичної інформації, вдосконалення статистичного обліку, запровадження автоматизованого статистичного обліку.

Функції відділу

1. Забезпечує впровадження уніфікованої системи збору, обробки та надання медико-статистичної та адміністративної інформації.
2. Бере участь у розробці  цільових програм в охороні здоров'я.
3. Здійснює впровадження сучасних інформаційних технологій (сертифікованих програмних продуктів, комп'ютерної техніки, засобів зв'язку) для автоматизації системи управління, обліку, збору, обробки та аналізу статистичної інформації.
4. Бере участь у формуванні основних організаційних заходів діяльності КНП "Драбівська багатопрофільна лікарня" ДСР.
4. Здійснює організаційно-методичне забезпечення проведення медичних рад, лікарських нарад, конференцій, семінарів, навчання середнього медичного персоналу.
5. Надає  структурним підрозділам КНП "Драбівська багатопрофільна лікарня" ДСР статистичну інформацію.
6. Здійснює заходи щодо оптимізації діяльності інформаційно-аналітичної служби, надає методичну допомогу з питань організації статистичного обліку і звітності.
7. Контролює своєчасність підготовки та підвищення кваліфікації працівників служби медичної статистики.
8. Здійснює контроль за впровадженням і використанням у закладі  форм державної та галузевої статистичної звітності у т. ч. форм суворої статистичної звітності.
9. Проводить прийом медико-статистичної та адміністративної інформації, проводить формування зведених звітів, надає звіти та адміністративну інформацію на вищі рівні.
10. Проводить у структурних підрозділах  перевірку стану медико-статистичного обліку, та достовірності звітних даних.
11. Готує довідники та аналітичні огляди щодо стану здоров'я, обсягів та якості надання медичної допомоги населенню, ресурсів охорони здоров'я та їх використання.
12. Формує банк даних щодо стану здоров'я населення, діяльності та ресурсного забезпечення закладу.
13. Проводить підготовчі заходи щодо акредитації  КНП " Драбівська багатопрофільна лікарня" ДСР.
14. Бере участь у виконанні окремих завдань, за планом КНП " Драбівська багатопрофільна лікарня" ДСР  та територіального інформаційно-аналітичного центру медичної статистики​.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора