A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Драбівська багатопрофільна лікарня" Драбівської селищної ради
Єдиний номер контакт-центру +380979709977

Конференція молодших медичних спеціалістів

В віторок  14.09.2021 року під головуванням медичного директора Пилипенка В.Л та за участю лікаря - невропатолога Кир’ян М.Г. та головної медичної сестри Пестрини Н.М. відбулась медична конференція для молодшого медичного персоналу.

Конференція розпочалась з виступу медичного директора, який ознайомив присутніх з моніторингом НСЗУ, щодо електронних медичних записів за серпень місяць та проведеним  власним аналізом цих даних. Під час доповіді була озвучена загальна кількість електронних медичних записів та оголошено медичні записи, які не були зараховані. Відповідно до цих даних Пилипенко В.Л. вказав на недоліки виявлені НСЗУ та скерув план дій , щодо їх усунення.

В свою чергу лікар невропатолог Кир’ян М.Г. підготувала доповідь за темою: " Алкоголізм - його вплив на організм, клініка, невідкладні стани". Лікар пояснила , що токсичний вплив алкоголю, передусім, позначається на діяльності нервової системи. Неодноразове або часте вживання алкоголю надає буквально спустошуючий вплив на психіку. 

Для більш чіткого розуміння станів, що розвиваються після вживання алкогольних напоїв, пропонується застосовувати такі терміни:

  • алкогольне сп’яніння — соціальна проблема, медична допомога не потрібна;
  • алкогольна інтоксикація, або АК (гостре отруєння алкоголем, ускладнене розвитком коматозного стану) — медична проб­лема, необхідне надання екстреної медичної допомоги24535
  • На завершення головна медична сестра ще раз наголосила , на попередній даті, 23.09.2021 року, акредитації закладу, та закликала до активної підготовки до даного заходу.
     

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Додати послуги

Додати ще одну послугу