Комунальне Некомерційне Підприємство Драбівської Районної Ради "Драбівська Центральна Районна Лікарня"
КНП ДРР "Драбівська ЦРЛ"

Новини та події

Фонд захисних споруд

Дата створення: 15:39 31.10.2018

В медичній службі цивільного захисту Драбівського району є в наявності фонд захисних споруд:

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАДХОДЖЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ БЛАГОДІЙНИХ ПОЖЕРТВ ВІД ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ Драбівською ЦРЛ _ за 1 півріччя 2018 року

Дата створення: 09:56 27.08.2018

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАДХОДЖЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ БЛАГОДІЙНИХ ПОЖЕРТВ ВІД ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ Драбівською ЦРЛ _ за 1 півріччя 2018 року                                найменування закладу охорони здоров’я Період

День Конституції України

Дата створення: 16:15 27.06.2018

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, ґарант незалежності і соборності України.

Велопробіг з нагоди Дня молоді!

Дата створення: 16:25 26.06.2018

Сьогодні, 26.06.2018 року, відбувся велопробігу у вишиванках під назвою "Вишиваний шлях" в смт Драбів з нагоди Дня молоді.

Засідання колегія Драбівської РДА

Дата створення: 11:58 26.06.2018

25.06.2018р. відбулося засідання колегії Драбівської РДА.

АКРЕДИТАЦІЯ

Дата створення: 12:36 19.06.2018

Вітальні заходи до Дня медичного працівника!

Дата створення: 09:34 19.06.2018

15.06.2018р. в районному Центрі культури і дозвілля селища Драбів  відбувся урочистий захід до Дня медичного працівника!      Привітати медиків зі святом прийшли представники влади серед яких: голова райдержадміністрації Іван Гайдай, голова районної  ради Володимр Дзега, головні лікарі закладів охорони здоров’я та представники профспілкових організації медиків. Головні лікарі медичних закладів Олександр Балагурчик та Світлана Бойко подякували колективам за роботу та побажали усім міцного здоров’я,  достатку, успіхів та подальших професійних здобутків, мирного неба та стабільності. У вітальному виступі голова райдержадміністрації Іван Гайдай  висловив щиру вдячність  за самовідданість, милосердя, доброту й щедрість душі всім лікарям, фельдшерам, медичним сестрам, молодшому медичному персоналу, всім, хто працює в лікарнях, поліклініках, амбулаторіях, фельдшерсько-акушерських пунктах, аптеках - усім, хто несе почесну вахту на сторожі здоров'я і життя громадян.       За сумлінну  працю, професійну майстерність, спрямовану на збереження здоров’я населення та з нагоди Дня медичного працівника було нагороджено Почесними грамотами райдержадміністрації кращих медичних працівників, а саме: акушерку    пологового    відділення    Драбівської центральної районної лікарні, Лисенко Світлану Валеріївну;   медичну    сестру    палати    інтенсивної     терапії відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги    Драбівської    центральної     районної лікарні, Червак Людмилу Миколаївну. Гарний настрій медичним працівникам дарували аматори народного мистецтва Драбівської дитячої школи мистецтв, районного центру культури і дозвілля, Будинку дитячої творчості та вихованці центру розвитку дитини «Сонечко» селища Драбів.