A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Драбівська багатопрофільна лікарня" Драбівської селищної ради
Єдиний номер контакт-центру +380979709977

Відділ інфекційного контролю

Олена МЕТЕЛИЦЯ

Завідувач відділу інфекійного контролю

    Закінчила Національну медичну академію ім. О.О. Богомольця у 2017 році.
Лікар терапевт. Категорія: лікар - спеціаліст.

    Працює в КНП "Драбівська багатопрофільна лікарня" з  2017 року, а з 2023 року займає посаду завідувачки відділу інфекційного контролю.

    Відділ з інфекційного контролю діє як самостійний структурний підрозділ в комунальному некомерційному підприємстві “Драбівська багатопрофільна лікарня” Драбівської селищної ради та підпорядковується безпосередньо медичному директору закладу.

    ВІК у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України та іншими нормативно-правовими актами у сфері охорони здоров'я.

     Основним завданням ВІК є організація профілактики інфекцій та інфекційного контролю в комунальному некомерційному підприємстві “Драбівська багатопрофільна лікарня” Драбівської селищної ради з метою запобігання поширенню інфекційних хвороб, у тому числі пов'язаних із наданням медичної допомоги, мікроорганізмів із антимікробною резистентністю та формування культури безпеки в закладі.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора