A A A K K K
людям із порушенням зору
єдиний номер контакт-центру 047-26-99-111 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДРАБІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
КНП "Драбівська багатопрофільна лікарня" Драбівської селищної ради

Новини та події

Благоустрій території

   23.03.2023 року працівники КНП «Драбівської багатопрофільної лікарні» Драбівської  селищної ради долучилися до заходів з благоустрою території  лікарні,  щоб зробити її охайною та чистою.

15:46 24.03.2023

Комісійно перевірено стан готовності протирадіаційного укриття

    У зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України на даний час актуальним залишається питання забезпечення готовності споруд цивільного захисту, які призначені для захисту людей в особливий період. В таких спорудах повинні бути створені всі умови, що виключають вплив на людей іонізуючого опромінення в разі радіоактивного забруднення місцевості та дії інших засобів ураження. На виконання листа Золотоніського районного управління Головного  управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Черкаській області від 30.01.2023 № 68-20-82168-2002, відповідно до частини 8 статті 32 Кодексу цивільного захисту України, пункту 10 «Порядку створення, утримання фонду захисних споруд цивільного захисту та ведення його обліку», затвердженого постановою КМУ від 10.03.2017 № 138, 14 березня в  КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня» Драбівської селищної ради, за участю спеціаліста відділу цивільного захисту Золотоніського РУ ГУ ДСНС України в Черкаській області, начальника відділу з питань оборонної роботи цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого апарату Драбівської селищної ради відбулась планова перевірка протирадіаційного укриття, яке знаходиться на балансі закладу, з метою оцінки його стану готовності для захисту людей в особливий період .

14:58 16.03.2023

Взято участь у черговій тридцятій сесії Драбівської селищної ради

    10 березня відбулась чергова тридцята сесія Драбівської селищної ради, на якій було заслухано керівників установ та організацій Драбівської об'єднаної територіальної громади. Директор КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня» Драбівської селищної ради Світлана БОЙКО виступила зі звітом про фінансово-господарську діяльність в 2022 році. 

12:17 16.03.2023

Чергова допомога від постійних благодійників

      Нещодавно КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня» ДСР отримала чергову гуманітарну допомогу від Благодійного фонду «Благо – Ц» у вигляді багатофункціональних ліжок, матраців, ковдр, стільців,антисептиків,засобів індивідуального захисту та особистої гігієни. Такого виду допомоги потребують паліативні пацієнти, які отримують медичну допомогу як в стаціонарних умовах, так і амбулаторно.      Щиро дякуємо за небайдужість директору фонду Мілані Івановій та міжнародним партнерам за згуртовану співпрацю!

09:51 17.02.2023

Імпланти для остеосинтезу вже доступні для пацієнтів, які постраждали внаслідок війни

Внаслідок повномасштабного російського вторгнення цивільні та військові страждають від поранень зі складним ураженням кісток. За останні десять місяців кількість постраждалих різко зросла.

10:33 11.02.2023

ПОБАЧИТИ СВІТ У ВСІХ ЙОГО БАРВАХ

   Незважаючи на існуючі стереотипи про те, що операції з видалення катаракти виконуються переважно у великих офтальмологічних центрах, ми з радістю повідомляємо Вам, що 28 січня на базі КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня» ДСР було проведено 7 вдалих оперативних втручань з приводу катаракти. А НАСТУПНИЙ ОПЕРАЦІЙНИЙ ДЕНЬ вже заплановано на 25 ЛЮТОГО.

12:13 09.02.2023

Нагадуємо контакт-центр КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня» працює для Вас!

     З 2 січня 2023 року  в нашому закладі почав працювати контакт-центр. В контакт-центрі працює 5 операторів, також в нічний час та у вихідні дні дзвінки приймає приймальне відділення КНП «Драбівської багатопрофільної лікарні». 

14:37 02.02.2023

Дякуємо за допомогу!

  Людські взаємини не можливо уявити без проявів тепла і турботи. Вчора за сприяння Золотоніської військової адміністрації та Драбівської селищної ради, отримали благодійну допомогу у вигляді продуктів харчування для пацієнтів лікарні від фізичних осіб-підприємців Кім Надії Федорівни та Ткалича Юрія Михайловича.

12:13 18.01.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень