A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Драбівська багатопрофільна лікарня" Драбівської селищної ради
Єдиний номер контакт-центру +380979709977

Відділ інженерно-технічного та господарського забезпечення

Тарас БОЙКО

Завідувач відділу інженерно-технічного та господрського забезпечення 

 

У 2012 році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України

З 2022 року працював на посаді інженер з охорони праці.

З 2023 року завідувач відділом.

Завідувач господарством - Ярмілко О. С.

Інженер з охорони праці - Сагач Т.А.

Адміністратор систем - Зубань В.В.

Інженер-програміст - Шурдукало О.О.

 

         Відділ інженерно-технічного та господарського забезпечення у своїй діяльності керується: Конституцією України; Законом України «Про охорону праці», Законом України « Про запобігання корупції», інструкцією з діловодства, нормативними актами Міністерства охорони здоров’я України, колективним договором КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня» ДСР, наказами і розпорядженнями директора і заступника директора з фінансово-економічних та господарських питань.

         Відділ інженерно-технічного та господарського забезпечення безпосередньо підпорядковується завідувачу відділу інженерно-технічного та господарського забезпечення.

         Контроль за діяльністю відділу інженерно-технічного та господарського забезпечення здійснює заступник директора з фінансово-економічних та господарських питань та директор КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня» ДСР.

 

Основні завдання відділу інженерно-технічного та господарського забезпечення:

 

1.Здійснює матеріально-технічне, транспортне та господарське забезпечення роботи  КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня» ДСР.

2.Проводить своєчасне обслуговування та моніторинг локальної мережі, системи відеонагляду, системи оповіщення, здійснює заправку та ремонт оргтехніки, веде облік комп'ютерної та мережевої техніки, здійснює адміністрування медичної інформаційної системи КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня» ДСР.

3.Проводить належні заходи по утриманню, експлуатації та ремонту систем електро, водо та теплопостачання приміщень КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня» ДСР.

4.Контролює утримання службових приміщень у належному технічному, санітарному та протипожежному стані.

5.Здійснює організаційні заходи і контроль за станом охорони адміністративних будинків, службових приміщень, майна КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня» ДСР.

6.Забезпечує необхідний поточний ремонт приміщень КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня» ДСР, меблів та іншого інвентарю.

7.Організовує виконання підготовчих робіт при проведенні капітального і поточних ремонтів службових приміщень. Приймає участь у складі комісії по прийому в експлуатацію відремонтованих службових приміщень.

8.Здійснює матеріально-технічне забезпечення та обслуговування автотранспорту.

9.Контролює та організовує роботу водіїв, веде облік використання автотранспорту в КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня» ДСР.

10.Розробляє та вносить пропозиції щодо розподілу ліміту пробігу транспорту на поточний рік, контролює його дотримання.

11.Оформляє необхідну технічну документацію при прийманні-передачі (реалізації, списанні) автотранспорту.

12.Забезпечує відповідних працівників спецодягом та іншими засобами індивідуального захисту відповідно до нормативних положень, а також забезпечує робітників засобами за професіями і видами робіт.

13.Стежить за належним утриманням державної символіки у службових приміщеннях та зовні лікарні.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора