A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Драбівська багатопрофільна лікарня" Драбівської селищної ради
Єдиний номер контакт-центру +380979709977

Мобільна паліативна допомога

Спеціалізована мобільна бригада паліативної допомоги створюється та працює на базі відділення паліативної, хоспісної допомоги та реабілітації і функціонує як Хоспіс на дому. 

ХНД здійснює діяльність відповідно до чинного законодавства України, нормативно-правових та інструктивно-методичних документів Міністерства охорони здоровя України, розпоряджень, рішень та казів органів місцевого самоврядування.

Завдання Хоспісу на дому:

1. Встановлення статусу паліативного хворого на підставі принципів та методів доказової медицини. Проведення кваліфікованого відбору хворих, які потребують паліативної допомоги вдома.

2. Надання медичної, соціальної допомоги, психологічної та духовної підтримки хворим та їхнім родичам, що забезпечуються за принципом мультидисциплінарної бригади.

3. Проведення гарантованого обсягу паліативного лікування, що грунтується на принципах безперервності та наступності, організацію паліативної і хоспісної допомоги вдома.

4. Організація необхідного обсягу обстеження, кваліфікованого догляду, психологічної, соціальної та духовної допомоги хворим. Своєчасне діагностування ускладнень або загострень основного та супутніх хронічних захворювань, надання екстренної допомоги хворим у разі невідкладних станів.

5. Забезпечення максимально можливої якості життя паліативних хворих та членів їхніх родин, надання їм психологічної, соціальної, духовної та моральної підтримки.

6. Організація доступної кваліфікованої паліативної і хоспісної допомоги населенню на закріпленій території, на основі благодійного та гуманного ставлення держави та громадськості до потреб та проблем паліативних хворих та членів їхніх родин.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора