A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Драбівська багатопрофільна лікарня" Драбівської селищної ради
Єдиний номер контакт-центру +380979709977

Тема № 1: Дії особового складу при виникненні НС. Обєктова евакуація(дії, схеми). Тема № 2: Гігієна рук.

    Згідно річного плану занять, відбулось планове занятття з середнім та молодшим  медичним персоналом закладу щодо дій, схем, планів евакуації при виникненні НС та зачитано правові основи цивільного захисту. Присутніх ознайомили з складом комісі цивільного захисту та засобами оповіщення в разі виникнення НС.

    Коротке оголошення від медичного директора Пилипенка В.Л. про підготовлений проект наказу № 1614 по інфекційному контролю, який знаходиться на розгляді в директора закладу.

    Надалі виступ продовжила головна медична сестра Пестрина Н.М., та довела до відома , що в нашому закладі створено відділ інфекційного контролю (ВІК). Великим додатком до наказу є - гігієна рук. Основними вимогами до гігієни рук є - навнясть води, рукомийника, вимога до крана, щою вода стікала тільки в отвір рукомийника, мило рідке медичне, паперові рушники, тримачі для паперових рушників, диспенсери для рідкого мила та антисептика, педальне відро.
    Також розібрали види обробки рук( гігієнічна та миття проточною водою за технікою шести позицій), мило 1 мл. на 1 миття рук.

    Медична сестра, яка йде до палати виконувати маніпуляції, може взяти з собою карманний антисептик.

    Користуватись пом’якшувальним засобом два рази в день і знаходитись він повинний в сестринській.

    Наприкінці головна медична сестра нагадала, що наступне заняття буде присвячене засобам особистого захисту.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора