A A A K K K
людям із порушенням зору
єдиний номер контакт-центру 047-26-99-111 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДРАБІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
КНП "Драбівська багатопрофільна лікарня" Драбівської селищної ради

Відбулось навчання на тему: «Ефективне прибирання та дезінфекція приміщень»

Дата: 01.09.2023 14:22
Кількість переглядів: 13

                Вчора в КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня» ДСР відбулось навчання для середнього та молодшого медичного персоналу. Розглядали питання, що стосуються проведення ефективного прибирання та дезінфекції приміщень.

              Під час заняття головна медична сестра Пестрина Наталія Миколаївна озвучила основні вимоги наказів Міністерства охорони здоров'я, що стосуються санітарно-протиепідемічних вимог та організації інфекційного контролю в закладах охорони здоров'я.

    В ході навчання проговорили основні підходи до ефективного прибирання, особливості маркування мопів, правила зберігання прибирального інвентарю. Розглянули різновиди сучасного обладнання для прибирання, асортимент миючих, дезінфікуючих засобів.

         Ще раз проговорили періодичність проведення поточного, заключного та генерального прибирання.

         Окремо зупинились на проведенні екстреної дезінфекції.

       Подібні заняття ми плануємо проводити і надалі, адже практика показує - успіхи лікування в значній мірі залежать не тільки від використання сучасних технологій лікування, а й від дотримання санітарно-протиепідемічних заходів в закладі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень