A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Драбівська багатопрофільна лікарня" Драбівської селищної ради
Єдиний номер контакт-центру +380979709977

3 березня - Всесвітній день слуху

Дата: 03.03.2026 09:17
Кількість переглядів: 4

Фото без опису

📌3 березня - Всесвітній день слуху

👂За статистикою, близько 466 мільйонів людей у світі страждають на втрату слуху, і ця цифра зростає з кожним роком. Втрата слуху може виникати з різних причин: вікові зміни, генетичні фактори, вплив шуму, інфекційні захворювання та багато інших.

🟢Чому важливо берегти свій слух?

🔹Слух є ключовим елементом у спілкуванні, що безпосередньо впливає на наші соціальні взаємодії та емоційний стан.

🔹Рання діагностика та своєчасне лікування можуть запобігти подальшій втраті слуху. Регулярні обстеження у лікаря-отоларинголога допоможуть виявити проблеми на ранніх стадіях.

🔹Знання про причини і симптоми втрати слуху дозволяє вчасно реагувати та звертатися за допомогою.

🟢Як ви можете допомогти собі та іншим?

🔹Якщо ви помічаєте труднощі у спілкуванні або чуєте звуки не так, як раніше, не відкладайте візит до лікаря.

🔹Уникайте тривалого впливу гучних звуків і використовуйте захисні засоби у шумних середовищах.

🔹Поширюйте інформацію про важливість збереження слуху серед друзів і родини.

КНП "Драбівська багатопрофільна лікарня" ДСР пропонує широкий спектр послуг лікаря отоларинголога.

➡️ Ознайомитися з переліком платних послуг та їх вартістю можна перейшовши за посиланням: https://drabiv.crl.org.ua/platni-poslugi-15-28-41-05-04.../

👉Записатися на прийом до лікаря-отоларинголога можна зателефонувавши за номером нашого контакт-центру  📲097-970-99-77.

Не забувайте: ваш слух — це дар, який варто берегти!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Додати послуги

Додати ще одну послугу