A A A K K K
людям із порушенням зору
єдиний номер контакт-центру 047-26-99-111 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДРАБІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
КНП "Драбівська багатопрофільна лікарня" Драбівської селищної ради

Лімфа – вартовий здоров`я людини.

Лімфа – вартовий здоров`я людини.

Чи замислювались ви, яке значення лімфи для здоров`я людини ?

Зазвичай вся лімфа в людському організмі знаходиться у згущеному стані. Вона рухається знизу – вверх в одному напрямку завдяки скороченню м`язів. І ввесь шлях лімфи від кінчиків пальців ніг до голови відбувається на протязі 3 місяців. Якщо людина постійно п`є воду, то лімфа більш – менш чиста, а якщо споживає води мало або замість води п`є різні напої, то лімфа перетворюється у болото, яке скисає під дією нагромадження шлаків та продуктів розпаду.

Лімфатична система разом з нирками та шлунково-кишковим трактом ще має здатність виділяти шкідливі для організму речовини через слизові оболонки та шкіру назовні, Тому якщо лімфа забруднена, то перші ознаки ми побачимо на шкірі і слизових оболонках. Більшість захворювань шкіри і слизових оболонок виникають в результаті забруднення лімфи.

Крім шкіри та слизових оболонок на забруднення лімфи реагують також багато органів і систем людини.

Отже, перший рубіж лімфатичної евакуації – це перше місце виділення померлих бактерій ззовні. Згадайте, що напрямок руху лімфи знизу-вверх. Тому перше місце куди потрапляє інфекція з током лімфи – це вагіна ( у жінок ) та уретра ( у чоловіків ). Як тільки в організм потрапила інфекція, зразу ж ми відчуємо дискомфорт знизу – біль, печіння, свербіж в області статевих органів. Це означає, що щось живе і активне потрапило в організм. Це може бути грибок, бактерія, вірус, паразит, хламідія, опісторх і інші. Ми, зазвичай, « боремося» з усіх сил з виділеннями. А боротися треба із збудниками хвороб. Оманлива реклама супер-пігулок для лікування  молочниці робить свою справу. Хто ж не захоче вилікуватися швидко і дешево від однієї пігулки? І ось ви одну таку супер-пігулку вводите у вагіну -  і виділень немає,  але ж куди подівся збудник інфекції від однієї пігулки? Кілометри грибкових колоній оселяться в печінці, кишковику, у тих тканинах, які не здатні їх перебороти самостійно. А в деяких випадках пігулка  виявиться такої сили, що коли всмокчеться, то так шарахне, що печінка взагалі відмовить.

         Спочатку виходить непогано: 3 дні виділень немає взагалі, а потім все починається знову. Що ж таке виділення при молочниці? Це трупи грибків, які наш організм знищив самостійно за допомогою лейкоцитів. Тому не з трупами треба боротися – вони вже знищені! Боротися треба з живими грибками. А боротися  можна тільки одним способом  - підсилюючи імунітет! Тому що з іншими методами нічого не вийде: все живе в організмі людини не знищити.

         Другий рубіж – це кишковик через який виділяється велика кількість отрут. Інколи чуєш: «У мене дизентерія, бо у калі суцільний слиз!» А що таке слиз? Це той самий гній – трупи вірусів, бактерій, грибків, паличок, сальмонел і іншого. Лімфовузлів відкритих всередину кишковика тисячі – ось вони і виділяють все це!

         Третій рубіж трохи вище – це потові залози, особливо підпахвова зона. Людина повинна потіти – всі отруйні речовини (гормони, токсичні отрути, середні молекули, не гній) організм виводить через шкіру. А ми все робимо, щоб вони не вивелись ніколи? – правильно, користуємось 24-годинним дезодорантом. І всі проблеми з потом вирішені: хоч лякай вас, хоч катай на гірках – потовиділення більше не буде. А куди подінуться отруйні речовини? В найближче місце – молочну залозу. Ось вам і мастопатія – забруднення лімфатичного басейну. Колись лімфа виганяла через піт все назовні, а ви забризкали потові залози дезодорантом тривалої дії. Страшенна помилка !!!

Користуйтесь тільки 6-годинним дезодорантом, щоб надати організму попотіти і вивести все непотрібне.

         Нажаль, хімічні речовини, розпилені на шкіру, звужують судини до заданої програми на 12-24-48 годин, а зараз вже є супер-дезодоранти 7-денні. Пам`ятайте, що при користуванні таким дезодорантом у вас може заблокуватися механізм  роботи потових залоз – і ось тоді стане взагалі погано. Чому погано, бо лімфатична система поширена по всій шкірі, у всіх суглобах. Ось, наприклад, колінний суглоб – дві кістки з гладкою опорною  поверхнею, а навколо  суглобна капсула. Він має здатність набрякати, хоча здається чому там набрякати? А насправді, ззаду цього суглобу – величезний лімфатичний вузол і якщо його затромбувати (бактеріями, наприклад бета-гемолітичним стрептококом) який живе у крові – то отримаємо артрит (ревматоїдний, інфекційно-алергічний, поліартрит). При чому тут  суглоб взагалі! Дві кістки, ні про що не підозрюючи, існують собі – і раптом температура, для чого вона? – для того щоб боротися  з бактеріями! Або з’явився набряк. Чому? Тому що лімфовузол не пропускає рідину. Що ми зазвичай робимо: гріємо, мажемо мазями з гормонами, витирками – і думаємо, що допоможе? Та ніколи! – тому що лімфу потрібно насамперед чистити! Але спочатку виявити хто там живе і скільки їх – а потім уже вживати ліки. Доки ми не знаємо, хто там живе – ні суглоби, ні шкіру, ні нирки нам вилікувати не удасця. Щоб позбутися «непотрібних мешканців» треба знати, які ліки застосовувати: припустимо, там знаходиться грибок, а ми проходимо курс лікування антибіотиками. Антибіотики грибків не знищують, а лише підгодовують. Тому може виникнути стійкий грибковий артрит, здолати який буде дуже складно. А якщо до нього приєднається і хвороба Бехтєрєва, то у людини в якийсь момент скрутить всі суглоби і живи далі, як можеш.

         Четвертий рубіж – ніс, через нього виводиться основна кількість повітряно-крапельних інфекцій. Аденоїди видалили – вбили ще один захисний рубіж.

         П’ятий рубіж – мигдалини. Постійно набрякали, заважали – видалили – і схоронили ще один захисний рубіж.

           Шостий рубіж  - гортань – це ларингіти.

           Сьомий рубіж – трахея – виникають трахеїти.

           Восьмий рубіж – бронхи – виникають бронхіти.

           Дев`ятий рубіж – легені – виникають пневмонії.

           Все, захисних бар`єрів більше нема – і шлях нам прямо на той світ. Людині можна заблокувати або відтяти все, але тільки чим вона буде виділяти гній – зовсім не зрозуміло! У більшості людей, у яких видалили мигдалини розвиваються хронічні ларингіти, фарингіти з елементами бронхіту. А якщо ще приєднаються паразити, лямблії і віруси, то вони будуть протікати з обструктивним компонентом.

           Що таке пневмонія? Це тромбування лімфатичних вузлів, перешкода виходу рідини. Що таке нейродерміт, псоріаз? – це повна непрохідність лімфовузлів через грибкову патологію. Це грибок все так закупорив – тому шкіра відкриває  «пожежні вікна» на згинальних поверхнях у зонах скупчення лімфовузлів.

            А чому у тих людей, хто робить постійно зарядку, зазвичай, з лімфо системою все добре? У людини немає окремого серця для лімфатичної системи, та якось все ж створюється руховий потік лімфи. Ось лімфатична судина, а навколо неї м`язи. М`яз скорочується – лімфа проштовхується, а назад її не пропускають клапани лімфатичних судин. Але , якщо м`яз навколо судини не працює – звідки взятися руху лімфи? Відчуваєте , що стомилися – значить застоялась лімфа! Порухайтесь, зробіть зарядку, випийте води і втома мине.

 Лімфатичну систему не бажано зігрівати, тому забудьте про кварц на все життя. На лімфатичні судини не можна прикладати ніяких компресів, під час масажу лімфовузли оминайте стороною, бо там живуть лейкоцити і якщо ви їх придавите або пройдете супротив ходу потоку – ви їх просто знищите. Наприклад, якщо пошкодити лімфовузол під коліном, то воно все життя буде набухати! Є таке захворювання слоновість – це коли лімфа тече всередину і зовнішні процедури нічим не допоможуть.

          Лімфу можна почистити всередині, але  заставити її рухатися можна лише за допомогою гімнастики та помірних фізичних навантажень.

           В голові немає лімфатичних судин – там є лімфатичні озера, звідки лімфа постійно стікає вниз. Після очищення у лімфатичних вузлах і проходження всіх етапів захисту, чиста лімфа ( вона ж сукровиця) впадає у венозне русло, змішуючись з венозною кров`ю, попутно очищає її. А якщо лімфовузли забиті – нічого не впадає і нічого не змішується, а починає сочитися, тому що організм не може пропустити через лімфовузли гнійну лімфу – він викидає її назовні – через шкіру! Ось так виникають екзема, нейродерміт, псоріаз, дерматит, діатез… Їхні прояви залежать тільки від того, хто там у лімфовузлах мешкає. Частіше за всіх там знаходяться грибки, на другому місці – глисти, на третьому – бактерії, на четвертому – віруси( вони  настільки малі, що в лімфі не затримуються, а оселяються прямо в клітинах).

         Зауважую: у всіх протипсоріатичних мазях присутні протигрибкові препарати, але шкіра все-таки дуже віддалена від джерела грибка всередині тканини. Тому лікувати грибки потрібно за допомогою препаратів, які очистять від нього кров і лімфу. А щоденне вживання води, близько 2 літрів, допоможе очистити лімфу від шкідливих  залишків. Крім цього дуже добре очищає лімфатичну систему баня та вживання в їжу сирих овочів, фруктів, ягід.

         Потурбуйтесь про вашу лімфатичну систему і вона зміцнить ваше здоров`я: минеться алергія, головний біль, нормалізується тиск, зникнуть хронічні захворювання, шкіра набуде здорового вигляду. Тому що лімфа надійний вартовий здоров`я людини.

 

 

Лікар – методист кабінету здорового

способу  життя КНП " Драбівська багатопрфільна лікарня"

Драбівської селищної ради                                                                                          Єськова Л.В.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень