A A A K K K
людям із порушенням зору
єдиний номер контакт-центру 047-26-99-111 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДРАБІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
КНП "Драбівська багатопрофільна лікарня" Драбівської селищної ради

Інфекційне відділення

Відділення розраховане на 20 ліжок (10 дорослих та 10 дитячих), забезпечує надання спеціалізованої планової та ургентної інфекційної допомоги населенню громади та сусідніх громад цілодобово. У відділенні створені всі умови для комфортного перебування хворих.

Інфекційне відділення знаходиться в окремому приміщенні на території лікарні. Має 4 окремих бокси по типу мельцерових, 1 – напівбокс та одну палату інтенсивної терапії.

Структурні підрозділи:
-приймальний покій;
-боксовані палати для госпіталізації хворих з різними видами інфекцій;
-напівбокси для хворих з одним видом інфекції;
-палата для інтенсивної терапії;
-окрему хлораторну;
-ординаторська;
-кімната відпочинку медперсоналу;
-пост чергової медсестри;
-кабінет старшої медсестри
-підсобне приміщення.

Лікарі-інфекціоністи постійно підвищують свою кваліфікацію шляхом безперервного професійного розвитку та беруть участь у конференціях.
Телефон ординаторської: 30-6-41
Телефон завідувача: 30-6-41
Телефон постової сестри: 30-6-41

У відділенні лікуються:

  • гостра респіраторна вірусна інфекція(в тому числі і COVID-19), інфекційний мононуклеоз, кір, краснуха,вітряна віспа ,скарлатина, вірусний гепатит A та В;
  • гострі гастроентерити(вірусні-ротавіруси, норавірус, ентеровірус);
  • бактеріальні - сальмонельоз, єрсиніоз, ,ангіна, менінгіт, менінгококова інфекція, лептоспіроз, дифтерія, холера, чума, харчові отруєння та інші.

Штат відділення:

Метелиця Олена Петрівна - завідуюча  інфекційним відділенням, лікар - терапевт.

Закінчила НМУ ім О.О.Богомольця в 2017році. Категорія: лікар - спеціаліст.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ткаченко Антоніна Степанівна - старша медична сестра. Закінчила Ватутінське медичне училище в 1979 р.  Категорія: вища.

 

 

 

 

 

 

 

 

Козіна Людмила Михайлівна - медична сестра. Закінчила Черкеське медичне училище в 1993 році. Категорія: вища.

Кухоль Валентина Миколаївна - медична сестра. Закінчила Черкаське медичне училище в 1986 р. Вища категорія.

Чернишенко Ольга Іванівна - медична сестра. Закінчила Черкаське медичне училище в 1987 р. Вища категорія.

Генкель Леся Віталіївна - медична сестра. Закінчила Черкаське медичне училище в 2003 році. Категорія: вища.

Фурса Любов Миколаївна - молодша медсестра.

Черненко Валентина Григорівна- молодша медсестра.

Гура Вікторія Володимирівна - молодша медсестра.

Касян Лариса Віталіївна - молодша медсестра.

Ковтун Ірина Миколаївна - сестра-господиня.

Відділення забезпечене медичним обладнанням та матеріалами, м’яким інвентарем та технічними засобами згідно з табелем оснащення. Проводиться цілодобовий прийом пацієнтів та надається допомога згідно з протоколами лікування!

ПОЛОЖЕННЯ
про інфекційне відділення

КНП  «Драбівська багатопрофільна лікарня» ДСР

1. Інфекційне відділення є спеціалізованим лікувально-профілактичним закладом, що забезпечує госпіталізацію, консультативно-діагностичну та лікувально-профілактичну допомогу інфекційним хворим.
2. Інфекційне відділення є підрозділом КНП  «Драбівська багатопрофільна лікарня» ДСР має у своєму розпорядженні певну територію, будівлі, обладнання та інше майно, а також спеціальні засоби. Відділення, може бути призначеним, як для хворих з різними інфекціями, так і для хворих з певним видом інфекції, для госпіталізації хворих різного віку, як для дорослих так і для дітей.
3. Керує  відділенням завідувач , що одночасно є позаштатним  спеціалістом, підпорядкованим безпосередньо директору та медичному директору.
4 . Основні завдання відділення:
4.1. Надання висококваліфікованої консультативно-діагностичної та лікувально-профілактичної стаціонарної допомоги інфекційним хворим.
4.2. Надання спеціалізованої термінової та планово-консультативної допомоги населенню району.
4.3. Організаційно-методичне керівництво роботою інфекційної служби.
4.4. Проведення аналізів діяльності інфекційної служби.
4.5. Організація санітарно-просвітницької пропаганди з питань інфекційних захворювань їх своєчасного виявлення та профілактики.
4.6. Організація догляду за інфекційними хворими в умовах протиепідемічного інфікування та недопущення поширення інфекційних захворювань за межі лікарні (відділення).
4.7. Участь у проведенні лікувально-профілактичних і організаційно- методичних заходів щодо зниження захворюваності та смертності від інфекційних хвороб серед населення громади.
4.8. Розробка комплексних планів на випадок виникнення особливо небезпечних інфекційних хвороб.
4.9. Здійснення контролю за впровадженням в практику ефективних нових методів діагностики, лікування, профілактики інфекційних захворювань.

5. Інфекційне відділення здійснює:
5.1. Діагностику та надання висококваліфікованої консультативної та лікувальної допомоги в умовах дотримання лікувально-охоронного та протиепідемічного режимів, згідно наказів МОЗ, та стандартів лікування і обстеження інфекційних хворих.
5.2. Впровадження в практику нових методів діагностики та лікування інфекційних захворювань.
5.3. Експертизу працездатності та первинну диспансеризацію інфекційних хворих і реконвалесцентів, видачу лікарняних листів та висновків про переведення на іншу роботу за станом здоров'я , відбір хворих на санаторно-курортне лікування.
5.4. Заходи з підвищення кваліфікації лікарів та медичних працівників території обслуговування.
5.5. Участь у планових заходах органів охорони здоров'я з проведення для лікарів загальної мережі ( педіатрів, терапевтів) семінарів, декадники, конференцій тощо з метою підвищення їх знань в області діагностики і лікування інфекційних захворювань.
5.6. Організаційно-методичне керівництво кабінетами інфекційних захворювань у районі обслуговування.
5.7. Інформацію органів охорони здоров'я, санітарно-епідеміологічних та лікувально-профілактичних установ про виявлені інфекційні захворювання, пізньої госпіталізації, зміни діагнозу, занесених або виниклих внутрішньо-лікарняних інфекціях.
5.8. Аналіз ефективності діагностичної та лікувальної діяльності, вивчення окремих результатів лікування.
5.9. Дезинфекцію речей і білизни хворих, поточну дезинфекцію приміщення лікарні, санітарну обробку транспорту та осіб, які супроводжують хворого.
5.10. Відділення працює в тісному контакті з лабораторною службою, рентген кабінетом, кабінетом УЗД, кабінетом функціональної діагностики, ендоскопічним кабінетом, фізіотерапевтичним кабінетом, кабінетом ЛФК та вірусологічною, імунологічною, бактеріологічною лабораторіями відділу Держслужби з дотриманням санітарного законодавства Управління держпродспоживслужби в Золотоніському районі районі.
6. Інфекційне відділення знаходиться в окремому приміщенні на території КНП " Драбівська багатопрофільна лікарня" ДСР, має 4 окремих боксів по типу мельцерових, 1 – напівбокс, одну палату інтенсивної терапії.
 Потужність відділення 20 ліжок, з яких 10 дорослих, 10 дитячих.
Інфекційне відділення має такі структурні підрозділи:
- приймальний покій;
- боксовані палати для госпіталізації хворих з різними видами інфекцій;

- напівбокси для хворих з одним видом інфекції;
- палата для інтенсивної терапії;
- окрему хлораторну;
- підсобне приміщення;
Користується: загально-лікарняними:
- дезінфекційною камерою;
- централізованою стерилізаційною;
- харчоблоком;
- пральнею.

7. Межі обслуговування, контингент і чисельність населення, що обслуговується інфекційною лікарнею, встановлюються відповідними органами охорони здоров'я.
8. Госпіталізація хворих в інфекційне відділення здійснюється за направленням амбулаторно-поліклінічних закладів, стаціонарів різного профілю, швидкої та невідкладної допомогою і при зверненні хворих до приймального відділення.
9. Інфекційне відділення має розклад про порядок роботи, структуру управління та посадові інструкції персоналу.
10. Відділення керується цим Положенням, чинним законодавством з охорони здоров'я і праці, наказами і вказівками вище стоячого органу управління охорони здоров'я.
11. Управління інфекційним відділенням здійснюється на підставі поєднання централізованого керівництва і самоврядування трудового колективу.
12. Інфекційне відділення веде облік і подає звіти про свою діяльність за формами і в терміни, встановлені органами охорони здоров'я, ЦСУ України та Управління охорони здоров’я Черкаської області.

Інфекційне відділення КНП ДРР"Драбівська ЦРЛ" в умавах пандемії COVID-19

Уже 8-й місяць через пандемію COVID-19 КНП ДРР "Драбівська ЦРЛ" працює в посиленому режимі. Тому сьогодні розповімо про інфекційне відділення, яке знаходиться зараз на передовій боротьби з коронавірусом! І про медичних працівників даного відділення , що ризикуючи власним здоров'ям, щодня надають допомогу та турбуються про хворих.    Відділення забезпечує надання спеціалізованої планової та ургентної інфекційної допомоги населенню району цілодобово. Інфекційне відділення знаходиться в окремому приміщенні на території Драбівської ЦРЛ. Має 4 окремих боксів по типу мельцерових, 1 – напівбокс, одну палату інтенсивної терапії. ✔потужність 20 ліжок, з яких 10 дорослих та 10 дитячих. Має такі структурні підрозділи: ✔приймальний покій; ✔боксовані палати для госпіталізації хворих з різними видами інфекцій; ✔напівбокси для хворих з одним видом інфекції; ✔палата для інтенсивної терапії; ✔окрему хлораторну; ✔ординаторська; ✔підсобне приміщення; ✔кімната відпочинку медперсоналу; ✔пост чергової медсестри; ✔кабінет старшої медсестри. Користується загально-лікарняними: - дезинфекційною камерою; -централізованою стерилізаційною; -харчоблоком; -пральнею. На даний час триває капітальний ремонт інфекційного корпусу, і відділеня розміщене в основному корпусі лікарні, де максимально створені можливості ізоляції пацієнтів та окремий приймальний пункт для хворих з підвищеною температурою.

14:32 19.11.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень