A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДРАБІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
КНП "Драбівська багатопрофільна лікарня" ДСР

Нормативно-правові засади діяльності

Діяльність центральної районної лікарні визначається:

  • Конституцією України
  • діючими законами України
  • актами Президента України і Кабінету Міністрів України
  • наказами та іншими нормативно-правовими дакументами Міністерства охорони здоров'я України.

     Драбівська центральна районна лікарня створена за рішенням Драбівської районної ради №34 від 12 березня 1923 року. Вона є самостійним лікувально-профілактичним закладом охорони здоров’я Драбівської районної ради і забезпечує потреби населення в сфері охорони здоров’я шляхом надання медико-санітарної допомоги у вигляді виконання профілактичних і лікувальних заходів, надання медичних послуг, а також виконання інших функцій на основі професійної діяльності медичних працівників.

     Драбівська ЦРЛ підпорядковується Драбівській районній раді. Уповноваженим органом управління Драбівської ЦРЛ є Драбівська районна державна адміністрація. Драбівська ЦРЛ підконтрольна та підзвітна управлінню охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації в організаційно-методичному напрямку. У своїй діяльності вона керується Конституцією та законами України, постановами Верховної ради України, актами Президента та постановами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства охорони здоров’я України, рішеннями сесій Драбівської районної ради, розпорядженнями голів Черкаської обласної та Драбівської районної державних адміністрацій, а також Статутом ЦРЛ та іншими нормативно-правовими актами.

     Драбівська ЦРЛ забезпечує надання кваліфікованої спеціалізованої профілактичної діагностичної та лікувальної допомоги населенню району. Вона є практичною базою підготовки лікарів-інтернів, студентів медичних університетів та коледжів.

     Драбівська ЦРЛ надає стаціонарну та амбулаторну допомогу. Стаціонарна служба надає спеціалізовану терапевтичну, хірургічну, травматологічну, педіатричну, неврологічну, акушерсько-гінекологічну, інфекційну допомогу населенню району. В її склад входять відповідні відділення, в яких здійснюється діагностика та лікування хворих вторинного рівня.

      Всі структурні підрозділи очолюють завідувачі, які діють на підставі посадових інструкцій, затверджених головним лікарем. Господарську діяльність лікарні здійснює адміністративно-господарський підрозділ. Діяльність підрозділів здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень