Комунальне Некомерційне Підприємство Драбівської Районної Ради "Драбівська Центральна Районна Лікарня"
КНП ДРР "Драбівська ЦРЛ"

Зустріч адміністрації Драбівської ЦРЛ із завідуючем сектору експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці у Черкаській області Юрченком Василем Івановичем

16.10.2018р. відбулася зустріч адміністрації Драбівської ЦРЛ із завідуючем сектору експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці у Черкаській області Юрченком Василем Івановичем.
Метою зустрічі є реалізація державної політики в сфері безпечної життєдіяльності населення та поліпшення організації роботи з профілактики травматизму невиробничого характеру постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 №270 затверджено Порядок розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру, який визначає механізм розслідування та ведення обліку нещасних випадків невиробничого характеру, які сталися з громадянами України, іноземцями та особами без громадянства на території України.
Згідно з Порядком розслідування підлягають також нещасні випадки, що сталися під час споживання нехарчової продукції. Факт ушкодження здоров’я  внаслідок нещасного випадку встановлює і засвідчує лікувально-профілактичний заклад.
Лікувально-профілактичний заклад, до яких звернулися або були доставлені потерпілі в наслідок нещасних випадків, протягом доби надсилають письмове повідомлення за встановленою формою:
-    про кожний нещасний випадок – до районної держадміністрації;
-    про кожний нещасний випадок, що стався в наслідок споживання (користування) нехарчової продукції – до органу державного ринкового нагляду у відповідній сфері відповідальності.