A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДРАБІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
КНП "Драбівська багатопрофільна лікарня" ДСР

Лімфома виліковна у 80 % випадків, якщо звернення до лікаря вчасне

Дата: 15.09.2019 13:13
Кількість переглядів: 65

Всесвітній день боротьби з лімфомами проводиться щорічно 15 вересня. Цей день запровадили більш як 10 років тому. Його мета — привернути увагу до проблем людей, які зіткнулися з таким діагнозом, а також інформувати населення про симптоми захворювання та наголосити на необхідності своєчасного звернення до лікарів.
 
Лімфома - це пухлина з клітин імунної системи, різновид злоякісної пухлини, що вражає лімфатичну систему, яка складається з лімфатичних вузлів (невеликі закриті скупчення лімфоцитів), селезінки, вилочкової залози, кісткового мозку. Лімфома - це не одна хвороба, а група з понад 30-ти різних хвороб. Існують два головні типи пухлин імунної системи: лімфома Ходжкіна та неходжкінські лімфоми. Лімфоми - серйозне захворювання, прогресуюче з плином часу.
 
 
Сучасна практика дозволяє встановити, що лімфома виліковна в 80 % випадків. Шанси хворих на одужання повністю залежать від точної та своєчасної діагностики.
У країнах Західної Європи захворюваність лімфомами становить близько 12-15 випадків на 100 000 населення на рік. В Україні на неходжкінські лімфоми і хронічний лімфолейкоз страждають 15 тис. осіб.
 
Тому важливо проходити профілактичні огляди, вчасно звертатися із проблемами до лікарів. Бережіть своє здоров’я!

« повернутися

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень