A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДРАБІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
КНП "Драбівська багатопрофільна лікарня" ДСР

Напрямки діяльності

Метою діяльності ДБЛ є:

  1. Надання медичних послуг населенню для досягнення соціальних та інших результатів за рахунок коштів місцевого бюджету, до укладених договорів та інших джерел не заборонених чинним законодавством.
  2. Експертиза тимчасової непрацездатності, видача документів що засвідчують тимчасову непрацездатність, оформлення медичної документації та своєчасно направлених хворих на МСЕК.
  3. Забезпечення роботи в надзвичайних ситуаціях.
  4. Предметом діяльності ЦРЛ є здійснення медичної практики на підставі Ліцензії виданої МОЗ України на проведення медичної практики за лікарськими спеціальностями вказаними у ліцензії.

       На підставі ліцензій МОЗ України Драбівська БЛ здійснює:

  • переробку донорської крові та її компонентів, виготовлення з них препаратів;
  • ліцензовану діяльність з придбання, перевезення, зберігання, використання та контролю за наркотиками та психотропними речовинами;
  • ліцензовану діяльність з використання джерел іонізуючого випромінювання;
  • Свідоцтво про атестацію МОЗ України клініко-діагностичної лабораторії Драбівської БЛ відповідає критеріям атестації і атестована на проведення вимірювань у сфері поширення державного метеорологічного нагляду в галузі охорони здоров’я;
  • Профілактичні медичні огляди населення, в тому числі наркологічні та психіатричні профілактичні огляди, медико – психологічні огляди водіїв та працівників інших професій, у тому числі попередні, періодичні, позачергові, передрейсові та післярейсові медичні огляди кандидатів у водії, водіїв транспорту.
  • Драбівська БЛ приймає активну участь у реформуванні системи охорони здоров`я, впроваджує у практику лікування сучасні методи та новітні наукові досягнення. Вивчає і приймає участь у розповсюдженні і втіленні передового досвіду організації медичного обслуговування, наукової організації праці, всебічно забезпечує підвищення кваліфікації лікарів, середнього та молодшого медичного персоналу, працівників адміністративно – управлінського персоналу лікарні.
gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень