A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне Некомерційне Підприємство Драбівської Районної Ради "Драбівська Центральна Районна Лікарня"
КНП ДРР

Кабінет "Довіра"

Кабінет «Довіра» є спеціалізованим структурним підрозділом КНП ДРР «Драбівська ЦРЛ», створений у грудні 2006 року.
У жовтні 2017 року відкрито сайт кабінету «Довіра».
У кабінеті працює лікар-інфекціоніст, фельдшер-лаборант, медична сестра.

Завідувач кабінету "Довіра" Єніна Ірина Володимирівна.

Кабінет проводить роботу щодо профілактики ВІЛ-інфекції, надає послуги дотестового консультування, проводить забір крові для дослідження на ВІЛ-інфекцію за інформованою згодою відвідувачів. Проводить післятестове консультування, як при позитивному, так і при негативному чи невизначеному тестуванні на ВІЛ. Ознайомлює з положеннями чинного законодавства щодо прав і обов’язків ВІЛ-інфікованих медичних працівників та іншого персоналу закладів охорони здоров’я, які надають допомогу ВІЛ-інфікованим.
У кабінеті «Довіра» ВІЛ-інфіковані пацієнти отримують безоплатне обстеження та лікування антиретровірусними препаратами.
Кабінет співпрацює з центрами соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, службами у справах неповнолітніх, центрами планування сім’ї, релігійними громадами та іншими зацікавленими організаціями всіх форм власності та об’єднаннями громадян для забезпечення комплексності надання допомоги ВІЛ-інфікованим та їхнього соціального супроводу.
Кабінет співпрацює з комунальним некомерційним підприємством «Черкаський обласний центр громадського здоров’я Черкаської обласної ради».

На сьогодні офіційно перебуває на обліку 33 ВІЛ-інфіковані пацієнти і всі вони 100 % отримують антиретровірусну терапію.

Нині стоїть завдання Міжнародного валютного фонду, ВООЗ та інших закладів охорони здоров’я, щоб усі ВІЛ-інфіковані пацієнти отримували якомога раніше антиретровірусну терапію. Ці препарати є ефективними, але приймати їх потрібно пожиттєво.

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень