A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДРАБІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
КНП "Драбівська багатопрофільна лікарня" ДСР

ІНФОРМАЦІЯ Про використання електронної системи публічних закупівель ProZorro.

Драбівська ЦРЛ зареєстрована на торгівельному майданчику: «Е-Тендер» (e-tender).  Договір приєднання від 09 жовтня 2015 року.  Лікарня на майданчику «e-tender»  перебуває в режимі реальних закупівель.

З дати реєстрації Драбівською ЦРЛ оголошувались торги на придбання продуктів харчування (хлібобулочних виробів),   паливо-мостильних матеріалів, виробів домашнього текстилю, комп'ютерного обладнання, послуг у сфері спеціалізованої лікарської практики (гемодіаліз), комунальних посуг,  проводились допорогові закупівлі товарно-матеріальних цінностей.

Перед оголошуванням торгів Драбівською ЦРЛ проводиться  моніторинг ринку для більш чіткого визначення  цін на товар, запрошуються до участі в торгах потенційні учасники.

Моніторинг цін на ринку виробів медичного призначення та інших товарно-матеріальних цінностей показав, що ціни на закупівлю товарів при проведенні тендерної закупівлі в системі електронних закупівель товарів ProZorro зменшуються на 15 – 17% за рахунок проведення аукціону між учасниками.

Так, при проведенні допорогової закупівлі офісних меблів очікуваною вартістю100,0тис.грн., договір з учасником укладено на 75,2тис.грн., зекономлено майже 25,0тис.грн. бюджетних коштів.  При проведенні торгів на придбання постільної білизни  зекономлено  24,0тис.грн., 6,0тис.грн. бюджетних коштів зекономлено при покупці комп'ютерного обладнання. Драбівською ЦРЛ придбано камеру холодильну для зберігання трупів КХХТС-2, за рахунок проведення аукціону між учасниками вдалось зекономити 5,0тис.грн.

Тобто, переведення закупівель в електронний формат дозволило збільшити економію бюджетних коштів в рази. За результатами проведених закупівель у 2017 році економія бюджетних коштів склала  60,0тис.грн.

 

 

Голова тендерного комітету  О. А. Лисаченко

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень