A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДРАБІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
КНП "Драбівська багатопрофільна лікарня" ДСР

Інформаційно-аналітичний відділ

Завідувач інформаційно-аналітичного відділу
Єськова Людмила Василівна
Закінчила Дніпропетровський медичний інститут за спеціальністю "Лікар-стоматолог" у 1975 році.
Працює в Драбівській БЛ з 01.01.1978 року.
Має вищу кваліфікаційну категорію із організації та управління охороною здоров'я.
З 1978 по 2007 році працювала на посаді заступника головного лікаря із амбулаторно-поліклінічної роботи.
З січня 2007 по сьогодні працює на посаді завідувача інформаційно-аналітичного відділу.

 

 

 

 

Інформаційно-аналітичний відділ

Телефон: 30-4-02
Адреса: Черкаська область, Драбівський район, смт. Драбів, вул. Садова, 1Б.
     Інформаційно-аналітичний відділ медичної статистики центральної районної лікарні (далі відділ) утворюється у складі центральної районної лікарні, згідно з наказом головного лікаря центральної районної лікарні. Відділ здійснює реалізацію державної політики в службі медичної статистики та інформатизації галузі охорони здоров'я. Відділ очолює завідувач, який призначаться та звільняється з посади головним лікарем центральної районної лікарні за погодженням з начальником інформаційно- аналітичного центру медичної статистики Міністерства охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, управлінь охорони здоров'я обласних держадміністрацій. 
     Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, Указами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, наказами МОЗ України, Конституцією Автономної Республіки Крим, головного лікаря центральної районної лікарні, та іншими нормативно-правовими актами України, а також цим Положенням. 
     Відділ підпорядкований головному лікарю, в організаційно-методичному плані інформаційно-аналітичному центру медичної статистики Міністерства охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, управлінь охорони здоров'я обласних держадміністрацій. 

Мета діяльності відділу

- Реалізація державної політики з питань медичної статистики.
- Інформаційно-аналітичне забезпечення управління охороною здоров'я.
- Впровадження інноваційних технологій в систему охорони здоров'я.

Завдання відділу

1. Дотримання єдиної системи ведення, збору, обробки, зберігання та передачі медико-статистичної інформації в закладах охорони здоров'я району та відділах  лікарні. 
2. Централізований збір медико-статистичної та адміністративної інформації від лікувально-профілактичних закладів району та підрозділів лікарні, обробка та аналіз інформації, щодо стану здоров'я населення, обсягів та якості надання медичної допомоги, ресурсів охорони здоров'я та їх використання. 
3. Підтримка інформаційного банку даних щодо стану здоров'я населення, ресурсного забезпечення та діяльності закладів охорони здоров'я. 
4. Надання консультативної та організаційно-методичної допомоги закладам охорони здоров'я району та відділенням центральної районної лікарні щодо використання статистичної інформації, вдосконалення статистичного обліку, запровадження автоматизованого статистичного обліку.

Функції відділу:

1. Забезпечує впровадження уніфікованої системи збору, обробки та надання медико-статистичної та адміністративної інформації.
2. Бере участь у розробці районних цільових програм в охороні здоров'я.
3. Здійснює впровадження сучасних інформаційних технологій (сертифікованих програмних продуктів, комп'ютерної техніки, засобів зв'язку) для автоматизації системи управління, обліку, збору, обробки та аналізу статистичної інформації.
Бере участь у формуванні основних організаційних заходів діяльності районної лікарні.
4. Здійснює організаційно-методичне забезпечення проведення медичних рад, лікарських нарад, конференцій, семінарів, навчання середнього медичного персоналу.
5. Надає закладам охорони здоров'я району та структурним підрозділам центральної районної лікарні статистичну інформацію.
6. Здійснює заходи щодо оптимізації діяльності інформаційно-аналітичної служби, надає методичну допомогу з питань організації статистичного обліку і звітності.
7. Контролює своєчасність підготовки та підвищення кваліфікації працівників служби медичної статистики.
8. Здійснює контроль за впровадженням і використанням у закладах охорони здоров'я форм державної та галузевої статистичної звітності у т. ч. форм суворої статистичної звітності.
9. Проводить прийом медико-статистичної та адміністративної інформації від закладів охорони здоров'я району, формування зведених звітів, надання звітів та адміністративної інформації на вищі рівні.
10. Проводить у закладах охорони здоров'я району та структурних підрозділах центральної районної лікарні перевірку стану медико-статистичного обліку, достовірності звітних даних.
11. Готує довідники та аналітичні огляди щодо стану здоров'я, обсягів та якості надання медичної допомоги населенню, ресурсів охорони здоров'я та їх використання.
12. Формує банк даних щодо стану здоров'я населення, діяльності та ресурсного забезпечення закладів охорони здоров'я району.
13. Згідно з чинним законодавством проводить заходи з впровадження страхової медицини.
14. Проводить підготовчі заходи щодо акредитації центральної районної лікарні та підпорядкованих медичних закладів.
15. Бере участь у виконанні окремих завдань, за планом центральної районної лікарні та територіального інформаційно-аналітичного центру медичної статистики​.


     

 

Інженер-програміст ІАВ

Зубань Віктор Вікторович

Закінчив "Міжрегіональну Академію управління персоналом" у 2010 році. Має закінчену вищу освіту за спеціальністю:

"Соціологія масових комунікацій та журналістика".

Працює в КНП "Драбівська багатопрофільна лікарня" ДСР на посаді інженера-програміста з 2018 року.
Портфоліо: https://zuban.site/ https://teplomerezha.com.ua/ https://dreamscometrue.best/

Технічне супроводження

Під час здійснення реалізації державної політики в галузі медичних реалій вагомим чинником є інформаційно-технічне забезпечення та супровід програмного забезпечення.

Впровадження інноваційних технологій в систему охорони здоров'я потребує швидкої інтеграції, впровадження через МІС електронних медичних записів, які в нинішніх реаліях стали невід'ємною частиною кожного.

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень