A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне Некомерційне Підприємство Драбівської Районної Ради "Драбівська Центральна Районна Лікарня"
КНП ДРР

Дитяче відділення

Відділення розраховане на 25 ліжок, забезпечує надання спеціалізованої планової та ургентної неврологічної допомоги населенню району цілодобово. У відділенні створені всі умови для комфортного перебування хворих, виділено палату для учасників Другої світової війни і воїнів АТО.


Медичний персонал відділення


Чепіженко Ліна Олександрівна
Завідувач дитячого відділення.
Закінчила Київський медичний інститут Богомольця в 2018 році.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Бичок Віра Сергіївна
Старша медична сестра дитячого відділення.
Закінчила Київське медичне училище № 3 в 1982 році.
Вища категорія.


 

Лікар-педіатр дитячого відділення постійно підвищує свою кваліфікацію на курсах підвищення кваліфікації лікарів та беручи участь в конференціях.
Телефон ординаторської: 30-7-49.
Телефон завідувача: 30-7-49.
Телефон постової сестри: 30-7-49.
Відділення надає кваліфіковану стаціонарну допомогу хворим дитячого профілю жителям району.
У відділенні лікують: пневмонії, бронхіти, ГРВІ, вегето-судинні дистонії, гастрити, кропив’янки, пієлонефрити, тонзиліти, ларингіти.

ПОЛОЖЕННЯ
про дитяче відділення

КНП ДРР «Драбівської центральної районної лікарні» Черкаської області

1. Дитяче відділення є лікувально-профілактичним закладом, що забезпечує госпіталізацію, консультативно-діагностичну та лікувально-профілактичну допомогу неврологічним хворим.
2. Дитяче відділення є підрозділом Драбівської ЦРЛ, має у своєму розпорядженні певну територію, обладнання та інше майно.
3. Керівництво відділенням здійснює завідувач відділенням, що одночасно є районним спеціалістом, підпорядкованим безпосередньо головному лікарю та заступнику по лікувально-профілактичній роботі.
4 . Основні завдання відділення:
4.1. Надання висококваліфікованої консультативно-діагностичної та лікувально-профілактичної стаціонарної допомоги неврологічним хворим.
4.2. Надання спеціалізованої термінової та планово-консультативної допомоги
населенню району.
4.3. Організаційно-методичне керівництво роботою неврологічної служби.
4.4. Проведення аналізів діяльності неврологічної служби.
4.5. Організація санітарно-просвітницької пропаганди з питань неврологічних захворювань їх своєчасного виявлення та профілактики.
4.6. Участь у проведенні лікувально-профілактичних і організаційно-методичних заходів щодо зниження захворюваності та смертності від неврологічних хвороб у районі обслуговування .
4.7. Здійснення контролю за впровадженням в практику ефективних нових методів діагностики, лікування, профілактики неврологічних захворювань.

5. Дитяче відділення здійснює:
5.1. Діагностику та надання висококваліфікованої консультативної та лікувальної допомоги в умовах дотримання лікувально-охоронного та протиепідемічного режимів, згідно наказів МОЗ, та стандартів лікування і
обстеження педіатричним хворих.
5.2. Впровадження в практику нових методів діагностики та лікування дитячих захворювань.
5.3. Експертизу працездатності та первинну диспансеризацію неврологічних хворих, видачу лікарняних листів та висновків про переведення на іншу роботу за станом здоров'я, відбір хворих на санаторно-курортне лікування.
5.4. Заходи з підвищення кваліфікації лікарів та медичних працівників території обслуговування.

5.5. Участь у планових заходах органів охорони здоров'я з проведення для лікарів загальної мережі ( педіатрів , терапевтів) семінарів, декадники, конференцій тощо з метою підвищення їх знань в області діагностики і
лікування дитячих захворювань.
5.6. Аналіз ефективності діагностичної та лікувальної діяльності, вивчення окремих результатів лікування.
5.7. Відділення працює в тісному контакті з лабораторною службою, рентген кабінетом, кабінетом УЗД, кабінетом функціональної діагностики, ендоскопічним кабінетом, фізіотерапевтичним кабінетом, кабінетом ЛФК ЦРЛ.
6. Дитяче відділення знаходиться в основному корпусі на території Драбівської ЦРЛ.
Потужність відділення 20 ліжок.
Користується: загально-лікарняними:
- дезинфекційною камерою;
- централізованою стерилізаційною;
- харчоблоком;
- пральнею.
7. Госпіталізація хворих в дитяче відділення здійснюється за направленням амбулаторно-поліклінічних закладів, стаціонарів різного профілю, швидкої та невідкладної допомогою і при зверненні хворих до приймального відділення.
8. Дитяче відділення має розклад про порядок роботи, структуру управління та посадові інструкції персоналу.
9. Відділення керується цим Положенням, чинним законодавством з охорони здоров'я і праці, наказами і вказівками вище стоячого органу управління охорони здоров'я.
10. Управління дитячим відділенням здійснюється на підставі поєднання централізованого керівництва і самоврядування трудового колективу.
11. Дитяче відділення веде облік і подає звіти про свою діяльність за формами і в терміни, встановлені органами охорони здоров'я, ЦСУ України та Управління охорони здоров’я Черкаської області.

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень